Colour Mill Barwnik Olejowy Black - Czarny 20 ml
Colour Mill Barwnik Olejowy Black - Czarny 20 ml
Pokaż wszystkie zdjęcia

Colour Mill Barwnik Olejowy Black - Czarny 20 ml

  • Wysoce skoncentrowany barwnik olejowy Colour Mill Black - Czarny 20 ml

    BEZ DODATKU E171

  • Colour Mill
  • CMO20BLK

  • 11 produktów

26,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

- +

Colour Mill Barwnik Spożywczy olejowy 20 ml

BLACK - Czarny


Barwniki spożywcze o oleistej konsystencji Colour Mill i nowej unikalnej recepturze. Barwniki kolejnej generacji na bazie gliceryny, który nie zawiera w składzie wody dzięki temu nadaje się doskonale do barwienia produktów zawierających w składzie półprodukty tłuste. Brak wody pozwala na lepsze łączenie się barwników i uzyskanie bardzo dobrych efektów w barwieniu

Specjalna technologia produkcji wyeliminowała ewentualne problemy z jednolitością struktury barwnika i jego możliwość rozwarstwiania co za tym idzie w każda jego kropelka będzie miała taką samą jakość pigmentacji. Właśnie to również sprawia, że produkt nim barwiony utrzymuje zadaną mu kolorystykę długi czas bez efektu blaknięcia. Odcienie uzyskane tymi barwnikami będą żywe i nasycone. Musisz pamiętać że przy tak wysokim stężeniu nie będzie potrzeby podawania barwnika nad wyraz aby uzyskać wymagany kolor. Efekty uzyskujemy już przy standardowym dawkowaniu, które jest mniejsze niż przy podobnych produktach dostępnych na rynku. Pamiętaj aby uzyskać najbardziej zbliżony kolor dodaj białego barwnika przed barwieniem. Pozwoli to zredukować żółte odcienie kremów i polew. Jednakże nie jest to konieczne. 

Przechowywać w zamkniętych pojemnikach w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Przed użyciem wstrząśnij energicznie butelką. Dawkuj stopniowo niewielką ilośc barwnika następnie wymieszaj lub zagnieć. Przez wysokie skoncentrowanie kolor może rozwinąć się po czasie. W celu uzyskania bogatych barw zabarw produkt i pozostaw na noc.

KONSYSTENCJA OLEJU POWODUJE ŻE MASA NIE ULEGA ROZRZEDZENIU.

 

Specyfikacja pozwala barwić:

Masy Cukrowe, Czekolady, Polewy, Masła, Beza Szwajcarska, Ganache, Kremy maślane i śmietanowe oraz inne półprodukty cukiernicze.


!! ORYGINALNY PRODUKT MARKI COLOUR MILL !!

Barwnik olejowy

Kolor: Black - czarny

Zawartość buteleczki: 20 ml

Kraj pochodzenia: Australia

 

Skład: glicerol E422, barwniki: E153, emulgator i stabilizator, lecytyna E322.

Informacje o alergenach: Barwniki są odpowiednie dla wegetarian i wegan (pomijając różowy, malinowy, róży), bezglutenowe, koszerne, halal.

Napisz opinię

Colour Mill Barwnik Olejowy Black - Czarny 20 ml

Colour Mill Barwnik Olejowy Black - Czarny 20 ml

  • Klienci kupili również
  • Inne produkty z tej kategorii