Food Colours Barwnik żel Pomarańczowy 35g
Food Colours Barwnik żel Pomarańczowy 35g
Pokaż wszystkie zdjęcia

Food Colours Barwnik żel Pomarańczowy 35g

  • Świetny bo Polski barwnik w żelu kolo Pomarańczowy 35g od Food Colours

  • Food Colours
  • WSG-012

  • 6 produktów

9,50 zł

Cena zawiera podatek VAT

- +

Food Colours Barwnik Spożywczy w żelu

POMARAŃCZOWY - Orange 35g


Barwniki Food Colours są obecnie bardzo dobrze znaną marką barwników wśród Polskich cukierników. Produkowane są w Polsce i w Polsce znajduje się również siedziba producenta oraz zakład produkcyjny. Ten wysoce skoncentrowany żel barwiący lub jak kto woli barwnik w paście doskonale nadaje się do barwienia kremów, lukru, marcepanów, biszkoptów, farszów, czekolady, gumpasty i wielu innych. Nie wielka jego ilość wystarczy aby uzyskać żywe kolory. Dozowanie barwnika należy wykonać za pomocą np. wykałaczki gdyż należy ostrożnie dawkować ilość aby nie przesadzić z nasyceniem koloru.

Barwniki Food Colours nadadzą Twojemu ciastu wyjątkowy wygląd. Produkty są dostępne w szerokiej gamie kolorów, są w 100% jadalne.

Przygotowanie: dodaj żądaną ilość koloru na przykład do kremówki lub śmietany, ugniataj lub mieszaj, aż kolor się zmiesza. Kontynuuj ugniatanie lub mieszanie, dopóki nie uzyskasz pożądanego rezultatu.


Każdy żel jest zapakowany w słoiczek z zakrętką co pozwala na łatwy dostęp do zawartości i pewne przechowywanie po zamknięciu  Opakowanie zawiera plombę świadczącą o integralności opakowania dzięki temu wiesz że ty otwierasz go po raz pierwszy.


!! ORYGINALNY PRODUKT MARKI FOOD COLOURS !!

Zawartość słoiczka - 35g

Kolor: POMARAŃCZOWY - Orange

 

Składniki: glicerol E422, syrop glukozowy, woda, barwniki: Żółcień Pomarańczowa E110, Czerwień Alura E129, aromat, substancja zagęszczająca: modyfikowana skrobia kukurydziana E1422, substancje konserwujące: sorbinian potasu E202, regulator kwasowości: kwas cytrynowy E330. Barwnik do celów spożywczych, nie przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Barwniki E110, E129 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Warunki użycia - Stosowanie - kategoria 05.2 Pozostałe wyroby cukiernicze - 0,74g/kg, kategoria 05.4 Dekoracje, powłoki - 0,74g/ kg. Produkt bezglutenowy.

Producent:

FoodColours: ul. Robotnicza 14a, 97-300 Piotrków Trybunalski


Przechowywanie: 15 ° C-20 ° C, przechowywać w ciemnym miejscu.

Napisz opinię

Food Colours Barwnik żel Pomarańczowy 35g

Food Colours Barwnik żel Pomarańczowy 35g

  • Klienci kupili również
  • Inne produkty z tej kategorii