FunColours Barwnik Czarny - Black
FunColours Barwnik Czarny - Black
Pokaż wszystkie zdjęcia

FunColours Barwnik Czarny - Black

  • Super wydajny wysoce skoncentrowany barwnik w żelu CZARNY 30g FunColours

  • FunCakes
  • F44105

  • 0 produkt produktów

16,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Oczekiwanie na dostawę. Wysłać maila gdy będzie w sprzedaży?

FunCakes FunColours Barwnik Spożywczy w żelu

CZARNY - Black 30g


Ten wysoce skoncentrowany żel barwiący do produktów spożywczych marki FunCakes doskonale nadaje się do barwienia kremów, lukru, marcepanów, biszkoptów, farszów, czekolady, gumpasty i wielu innych. Wystarczy jedna kropelka barwnika aby uzyskać żywe kolory, dzięki czemu wydajność jednej tubki jest bardzo wysoka. Dozowanie barwnika jest precyzyjne i czyste gdyż zamknięcie tubki zaprojektowane jest tak aby precyzyjnie dawkować odpowiednią ilość barwnika. Zabarwiony produkt jest stabilny nawet w temperaturze do 200 ° C.

Seria FunColours FunCakes nadadzą Twojemu ciastu wyjątkowy wygląd. Produkty są dostępne w szerokiej gamie kolorów, są w 100% jadalne, posiadają certyfikat Halal i są łatwe w użyciu.

Przygotowanie: dodaj żądaną ilość koloru na przykład do kremówki lub śmietany, ugniataj lub mieszaj, aż kolor się zmiesza. Kontynuuj ugniatanie lub mieszanie, dopóki nie uzyskasz pożądanego rezultatu.


Każdy żel jest zapakowany w kolorową miękką tubkę do wyciskania dzięki temu dozowanie jest czyste i skoncentrowane na konkretnym punkcie. Opakowanie zawiera plombę świadczącą o integralności opakowania dzięki temu wiesz że ty otwierasz go po raz pierwszy. Już nigdy więcej Twoje pojemniki na barwniki nie będą poplamione barwnikami z zwykłych nieszczelnych słoiczków.

 


!! ORYGINALNY PRODUKT MARKI FUNCAKES !!

Zawartość tubki - 30g

Kolor: CZARNY - Black

 

Składniki: gliceryna, barwnik: E153. Certyfikat Halal.

Do użytku w żywności.

Przechowywanie: 15 ° C-20 ° C, przechowywać w ciemnym miejscu.

 

 


Napisz opinię

FunColours Barwnik Czarny - Black

FunColours Barwnik Czarny - Black

  • Klienci kupili również