RD ProGel Barwnik Cytrynowy - Lemon
RD ProGel Barwnik Cytrynowy - Lemon
Pokaż wszystkie zdjęcia

RD ProGel Barwnik Cytrynowy - Lemon

  • Jeden z najwydajniejszych barwników na świecie w żelu CYTRYNOWY - Lemon 25g

  • Raindow Dust
  • RD9527

  • 38 produktów

18,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

- +

Rainbow Dust ProGel Barwnik Spożywczy w żelu

CYTRYNOWY - Lemon


Barwnik w żelu w wysoce skoncentrowanej paście od Rainbow Dust uważane są za jedne z najwydajniejszych na świecie. Barwnik ten jest idealny do wszelkich mas plastycznych, cukrowych, maślanych, marcepanowych, gum paste, do modelowania itp. Zadowalającą nas intensywność koloru zapewnimy dozując barwnik minimalnie, a następnie dokładnie wyrabiając masę. W razie potrzeby czynność powtarzamy.

 

Rainbow Dust PROGEL to bardzo skoncentrowany i nowy standard w barwieniu żywności! Wystarczająca jest najmniejsza ilość żelu PROGEL aby uzyskać głęboki i bogaty kolor, co oznacza, że ​​ich wydajność jest bardzo długa. Wystarczy dodać niewielką ilość do swojego kremu, marcepanu, masy cukrowej, gum paste, biszkoptu, karmelu.

Każdy żel jest zapakowany w kolorową miękką tubkę do wyciskania dzięki temu dozowanie jest czyste i skoncentrowane na konkretnym punkcie. Opakowanie zawiera plombę świadczącą o integralności opakowania dzięki temu wiesz że ty otwierasz go po raz pierwszy. Już nigdy więcej Twoje pojemniki na barwniki nie będą poplamione barwnikami z zwykłych nieszczelnych słoiczków.

Sposób użycia: Dodaj wymaganą ilość żelu do produtu który chcesz zabarwić a następnie wymieszaj lub ugniataj to uzyskania odpowiedniego koloru.

KONSYSTENCJA ŻELU POWODUJE ŻE MASA NIE ULEGA ROZRZEDZENIU.

 

Barwi również:
Ciasta, biszkopty, kremy, masy, nadzienia,
Sosy, dipy oraz majonez


!! ORYGINALNY PRODUKT MARKI RAINBOW DUST !!

Zawartość tubki - 25g

Kolor: CYTRYNOWY - Lemon

 

Składniki: substancja utrzymująca wilgoć: E422, woda, skrobia modyfikowana (tapioka), barwnik: E102. E104, E110 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Alergeny: Nie zawiera orzechów, Bez GMO, glutenu, odpowiednie dla wegetarian, certyfikat koszerności i halal.

Napisz opinię

RD ProGel Barwnik Cytrynowy - Lemon

RD ProGel Barwnik Cytrynowy - Lemon

  • Klienci kupili również
  • Inne produkty z tej kategorii