Promocja 2019

Witajcie! To już kolejna edycja Wielkiej Promocji!

 

Hey To już 10 lat za nami razem z naszymi Klientami :) Serdecznie dziękujemy! Każdy miesiąc mijającego 2019 roku był bardzo pracowity i wymagający. Sezony tortowe były równie mocno wymagające jak w ubiegłym roku, ale daliśmy radę. Każde zamówienie zostaje terminowo zrealizowane tak aby przesyłki docierały do Was na czas:)

Udało się również  jak co roku wzbogacić nasz sklep o nowe produkty i nowe marki, które sukcesywnie zdobywają Wasze zaufanie. Dziękujemy!

W tym roku zgodnie z planem została wdrożona nowa wersja naszego sklepu, która pozwala na wygodne zamawianie z każdego urządzenia w tym z smartfonów, tabletów a nawet z telewizora :) Zmiany były konieczne ze względu, że ruch generowany na stronie przez urządzenia mobilne to dziś nawet 50%!

Dlatego dzięki Wam jesteśmy tu gdzie jesteśmy i z tego też powodu chcielibyśmy podziękować uruchamiając kolejną edycję wielkiej promocji na koniec roku!

Obniżamy ceny na wszystko w naszym sklepie !!!
Każdy produkt będzie w nowej niższej cenie!.

 

Chcielibyśmy w ten sposób podziękować naszym stałym Klientom jak i nowym za to, że nawet najmniejszym swoim zakupem przyczyniają się do rozwoju naszej firmy.

Również każda informacja od Was przekłada się na produkty i nowości. Pamiętajcie my jesteśmy dla Was!

 

PROMOCJA BĘDZIE TRWAĆ OD 02.11 DO 31.12

 

Warunki promocji są następujące:

- Obniżce objęte zostały produkty, które aktualnie nie są w promocyjnej cenie,

- Każdy klient będzie mógł skorzystać z nowych cen bez względu na to czy jest zarejestrowanym użytkownikiem czy gościem.

- Zakupu promocyjnego mogą dokonać klienci indywidualni jak również firmy.

- W trakcie tej obniżki będzie obowiązywała DARMOWA DOSTAWA dla zakupów od 350 zł

- Koszty wysyłki pozostają bez zmian!

 

Mamy nadzieje, że chociaż w ten sposób będziemy mogli podziękować Wam za współpracę w mijającym roku 2019 i życzyć aby zbliżające się Święta spędzone wraz z rodziną przebiegły w miłej i ciepłej atmosferze, aż do samego końca.

 

Zespół Cafe Chocolate

 

Masz pytania odnośnie promocji ??

DZWOŃ 662 644 332

PISZ: sklep@cafe-chocolate.pl