Promocja 2020

Witajcie! To już kolejna edycja Wielkiej Promocji!

W tym roku w odrobinie innej formie ze względu na COVID

 
Hey To już 11 lat za nami razem z naszymi Klientami. Serdecznie dziękujemy!
Każdy miesiąc mijającego 2020 roku szczególnie po marcu był bardzo trudny ze względu na ogłoszoną pandemię i lockdown w gospodarce spowodowany SARS-CoV-2. Recesję odczuł każdy gdyż dotknęła ona nas wszystkich bezpośrednio i pośrednio ze względu na zamykane pewne gałęzie gospodarki. Obostrzenia wprowadzone w tym okresie oraz reżim sanitarny spowodował ograniczenia w funkcjonowaniu branży gastronomicznej i artystycznej z którą wszyscy jesteśmy związani gdyż to od jej kondycji zależy wysokość naszych przychodów, a co za tym idzie dochodów.
Sezony tortowe tak mocno wpisane w kalendarz roczny dość mocno się pozmieniały ze względu na wirusa, część imprez odbyła się w innych terminach lub ponakładały się one na czas w, którym odbywały się te planowe. W tym też czasie szczególnie w wakacje odnotowaliśmy zwiększony ruch niż w analogicznych miesiącach ubiegłego roku. Dlatego też w wakacje nie było czasu na odpoczynek, który tak bardzo byłby potrzebny jednakże daliśmy radę. Każde zamówienie zostało terminowo zrealizowane tak aby przesyłki docierały do Was na czas:)
Udało się również  jak co roku wzbogacić nasz sklep o kolejne nowe produkty mimo trudności spedycyjnych i ograniczeń produkcyjnych w krajach Europy.

Dlatego dzięki Wam jesteśmy tu gdzie jesteśmy i z tego też powodu chcielibyśmy podziękować uruchamiając kolejną edycję wielkiej promocji na koniec roku!


Obecnie trwa wielka wyprzedaż produktów z cenami obniżonymi nawet do -50% dodatkowo część produktów w sklepie otrzymało nowe niższe promocyjne ceny. Do tych akcji promocyjnych ma zastosowanie uruchomiony kod rabatowy 11% PROMO2020 który obniża cenę produktów w koszyku tylko na produkty, które obecnie nie są w promocyjnej cenie.
 
Chcielibyśmy w ten sposób podziękować naszym stałym Klientom jak i nowym za to, że nawet najmniejszym swoim zakupem przyczyniają się do rozwoju naszej firmy.

Również każda informacja od Was przekłada się na produkty i nowości. Pamiętajcie my jesteśmy dla Was!

 
PROMOCJA BĘDZIE TRWAĆ OD 02.11 DO 31.12

Warunki promocji są następujące:
- Kod obniżać będzie cenę produktów, które aktualnie nie są w promocyjnej cenie,
- Każdy klient będzie mógł skorzystać z promocyjnych cen bez względu na to czy jest zarejestrowanym użytkownikiem czy gościem.
- Zakupu promocyjnego mogą dokonać klienci indywidualni jak również firmy.
- W trakcie tej obniżki będzie obowiązywała DARMOWA DOSTAWA dla zakupów od 350 zł
- Koszty wysyłki pozostają bez zmian!

 
Mamy nadzieje, że chociaż w ten sposób będziemy mogli podziękować Wam za współpracę w mijającym roku 2020 i życzyć dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin oraz aby zbliżające się Święta spędzone wraz z najbliższymi przebiegły w miłej i ciepłej atmosferze, aż do samego końca.


Zespół Cafe Chocolate
 
Masz pytania odnośnie promocji ??
DZWOŃ 662 644 332
PISZ: sklep@cafe-chocolate.pl