Sugarcraft

Sugarcraft

 

Zacznijmy od definicji i przetłumaczenia tego słowa:

Sugar: znaczy tyle co cukier lecz tutaj półproduktem jest lukier plastyczny

Craft: to z angielskiego rzemiosło, rękodzieło

 

W połączeniu tych dwóch słów otrzymujemy nazwę nurtu w dekorowaniu tortów polegającym na ręcznym tworzeniu dekoracji z cukru a dokładniej masy cukrowej lub marcepanowej. Można powiedzieć że jest to pewna dziedzina sztuki gdyż do tworzenia dekoracji w tzw. stylu angielskim potrzebujemy bardzo podobnych narzędzi jakie stosują malarze i plastycy.

 

Głównym narzędziem pracy przy dekorowaniu masą cukrową jest wyobraźnia twórcy gdyż tak naprawdę każdą dekorację można wykonać tylko przy użyciu rąk :).

Tak to by się zgadzało, ale dlaczego nie ułatwić sobie pracy a co za tym idzie wykonać dekorację bardziej perfekcyjnie ?? Gdy potrzeba zrobić więcej niż jedną aplikację potrzebujemy czasu, którego teraz tak bardzo nam brakuje ??

 

Dlatego Jesteście tutaj i czytacie ten tekst. Nasza firma wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu Polskiego rynku na produkty do stylu angielskiego stworzyła ten sklep aby ułatwić poszukiwanie potrzebnych narzędzi i dodatków. Znajdziecie tutaj prawie wszystko co ułatwi pracę i co jest niezbędne cukiernikowi amatorowi czy też profesjonaliście. Napisaliśmy "prawie" z tego też względu że z miesiąca na miesiąc zwiększamy asortyment o kolejne produkty tak aby każdy z Was mógł wybrać coś dla siebie.

 

Mamy tutaj barwniki, lukier plastyczny co jest podstawowym surowcem przy pracy metodą sugarcraftingu. Możesz też wybierać w ogromnej ilości narzędzi takich jak: wykrawacze, wycinarki, patchworki, maty, formy silikonowe, ale też gotowe dekoracje i dodatki.

 

Wszystko to pozwoli Wam na wyposażenie swojego zaplecza pracy jak domowego czy firmowego. Oferujemy produkty wysokiej jakości i nie zajmujemy się importem produktów z chin. Dlatego gwarantujemy produkty wysokiej jakości zapewniające Tobie komfort pracy i pewność że posłużą przez długi czas.

 

Po prostu zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą nawigacja po sklepie jest na tyle prosta że nie powinna sprawić problemów, a może spowodować że zostaniecie tutaj na dłuższy czas :)

 

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie oferty i produktów zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail

sklep@cafe-chocolate.pl

Służymy pomocą i poradą w kwestii produktów.

 

Pozdrawiam

Zespół Cafe Chocolate