Pokaż wszystkie zdjęcia

Barwnik Spray Metaliczny Miedziany 100 ml FunCakes

  • Barwnik w sprayu Metaliczny Brąz FunCakes 100 ml

  • FunCakes
  • F41415

  • 1 produkt

36,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

- +

Ostatnie egzemplarze!

FunCakes Barwnik w sprayu Metaliczny Brąz 100 ml

Zawsze chciałeś uzyskać wspaniały efekt na twoich wyrobach lub ozdobach? Teraz to takie proste dzięki metalicznemu nabłyszczaczowi.

 

Zapewnij swoim ciastom i tortom dodatkowego blasku lub efektownej koloryzacji. Metaliczny spray FunColours FunColours całkowicie wysycha na cieście, więc po dotknięciu nie ma już na nim odcisków palców.

Instrukcja obsługi: Nadaje się do dekoracji czekolady, kremów, kremówki, gum pasty, masy do modelowania i marcepanu. Dobrze wstrząśnij przed użyciem. Spryskaj jednorodną warstwę na powierzchni z odległości 20 cm. Zalecany czas wiązania przed zużyciem wynosi 4 godziny. Po użyciu odwróć pojemnik do góry dnem i naciśnij spust przez kilka sekund w celu oczyszczenia dyszy.

Kolor produktu może wykazywać niewielkie różnice ze względu na cechy charakterystyczne surowców.

Pojemnik zawiera 100 ml płynu pod ciśnienie

Kolor: Miedziany Metaliczny

Składniki: etanol, kolor: E172, gaz pędny: E943a, E943b, E944.
Może zawierać śladowe ilości: mleka, siarczynu i soi.

Ostrzeżenie: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie palić, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatur przekraczających 50 ° C.

Napisz opinię

Barwnik Spray Metaliczny Miedziany 100 ml FunCakes

Barwnik Spray Metaliczny Miedziany 100 ml FunCakes

  • Klienci kupili również