Pokaż wszystkie zdjęcia

Wydruk Prostokątny A4 - Decor

  • Wydruk prostokątny A4 na masie cukrowej DECOR

  • 99 produktów

20,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

- +

Oferowany wydruk na MASIE CUKROWEJ - Decor (masa decor w odróżnieniu od masy premium jest cieńsza a wydruk jest bez połysku)Proponujemy Tobie uzyskanie bardzo dobrej jakości wydruku przy jednocześnie bezproblemowej obsłudze.

W tej chwili wymienimy zalety masy cukrowej tak abyś mógł dokonać prawidłowego wyboru.

Papier cukrowy na bazie masy cukrowej jest najlepszą jakościowo bazą do wykonania wydruku, pozwala uzyskać piękne barwy i kolory a przy tym nadaje się do układania na wszystkich rodzajach mas i kremów w tym również na lukrze plastycznym, polewie czy czekoladzie. Nasz wydruk jest elastyczny i w pełni poddaje się modelowaniu, a jeszcze łatwiej jest go dociąć do rozmiaru wypieku. Martwisz się że Twój biszkopt nie jest idealny ?? Spokojnie wydruk ten świetnie układa się na torcie tworząc równą powierzchnię maskując jednocześnie nierówności. Po nałożeniu na wypiek po około 20 minutach gdy już nawilgnie jest gotowa do krojenia i dzielenia się wyjątkowym tortem !! Zjedz z zdjęcia co tylko chcesz... Zobacz jakie to proste...

 (ZDJĘCIE MA CHARAKTER POGLĄDOWY I NIE JESTE PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA)

 

W CELU REALIZACJI PROJEKTU KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z PONIŻSZĄ TREŚCIĄ:

Serdecznie witamy Ciebie na tej niezwykłej stronie

Już za chwilkę jeśli tylko masz ochotę dowiesz się co możesz zyskać rozpoczynając współpracę z nami

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy usługę wydruku zdjęcia na tort jako forma smacznej i wyjątkowej dekoracji oczywiście wraz z możliwością profesjonalnego zaprojektowania całości przez naszego grafika.
Prawda że ta propozycja jest wyjątkowa ??

Jeśli nadal jesteś zainteresowany zostań z nami a dowiesz się wszystkiego na ten temat a może wtedy przekonasz się że dobrze trafiłeś :)

Zdjęcie na tort to rewelacyjna alternatywa dla tradycyjnych dekoracji cukierniczych, sama w sobie jest wyjątkowa ponieważ pozwala nam przenieść na ciasto to co chcemy - dosłownie wszystko !! Zaskocz swoich bliskich lub znajomych fantastycznie udekorowanym tortem... Już czujesz ten zachwyt ?? Teraz już wiesz dlaczego to robimy !!

Na tej stronie oferujemy wydruk na prawdziwej MASIE CUKROWEJ lub OPŁATKU (PAPIER RYŻOWY) !! jest to jedyna taka oferta w internecie w tak atrakcyjnej cenie. Proponujemy Tobie uzyskanie niewiarygodnej jakości wydruku przy jednocześnie bezproblemowej obsłudze. W tej chwili wymienimy ważne szczegóły tak abyś mógł dokonać prawidłowego wyboru.

Papier cukrowy na bazie masy cukrowej jest najlepszą jakościowo bazą do wykonania wydruku, pozwala uzykać piękne barwy i kolory a przy tym nadaje się do układania na wszystkich rodzajach mas i kremów w tym również na lukrze plastycznym, polewie czy czekoladzie. Papier ryżowy zapewnia tylko dobrą jakość wydruku bardziej pastelową, Wydruk nabiera koloru dopiero po nałożeniu na tort. Nasz wydruk jest elastyczny i w pełni poddaje się modelowaniu a jeszcze łatwiej jest go dociąć do rozmiaru wypieku. Martwisz się że Twój biszkopt nie jest idealny ?? Spokojnie wydruk ten świetnie układa się na torcie tworząc równą powierzchnię maskując jednocześnie nierówności. Po nałożeniu na wypiek po około 20 minutach gdy już nawilgnie jest gotowa do krojenia i dzielenia się wyjątkowym tortem !! Zjedz z zdjęcia co tylko chcesz... Zobacz jakie to proste...

 

Co zrobić aby otrzymać taką dekorację ??
Dokonaj zakupu w naszym sklepie odpowiedniej opcji. wybierz ilość wydruków i rodzaj. Wybierz również formę zapłaty i rodzaj przesyłki (WYDRUKI NA TORT)
Wybierz zdjęcie z swojej kolekcji które chciałbyś wydrukować - podaj rodzaj uroczystości
Pamiętaj aby zdjęcie które przesyłasz było zeskanowane w rozdzielczości 300dpi, a jeśli było zrobione aparatem nic nie zmieniaj prześlij tak jak jest. Zdjęcia robione telefonem komórkowym nie są odpowiednie na cele projektu. Jeśli nie jesteś pewien/a czy Twoje zdjęcie jest odpowiednie skontaktuj się z nami pod adresem projekty@cafe-chocolate.pl. Nasz grafik określi przydatność zdjęcia.
Możesz wybrać ramkę z propozycji w galerii, lecz pamiętaj że jesteśmy pod tym względem elastyczni jeśli masz jakąś swoją wizję dekoracji napisz nam a zaprojektujemy są specjalnie dla Ciebie (podaj tylko jakie motywy cię intersują - możesz podesłać swoje) pamiętaj jednak że może to wydłużyć czas realizacji! Jednak nie ma wpływu na cenę produktu. Pamiętaj również że każda ramka jest całkowicie edytowalna i możemy z okrągłej zrobić prostokątną lub odwrotnie. To tylko kwestia dwojej decyzji!

W e-mail'u na adres projekty@cafe-chocolate.pl napisz numer ramki jaki wybrałeś, dedykację jeśli masz oraz wskazówki które mogłyby być pomocne przy realizacji zamówienia. Jeśli chcesz projekt indywidualny pod w/w adresem dyżuruje grafik który opracuje dla Ciebie projekt i prześlę go do akceptacji. Jeśli tylko chcesz skontaktuj się w nim w każdej dowolnej chwili i przedstaw swoją wizję projektu, a on potwierdzi zakres jego wykonania itp.

Za projekty indywidualne nie pobieramy dodatkowych opłat!

Pełne dane do grafika niżej:

Gadu-Gadu: 1680361
Telefon: GSM +48 662 644 332
E-mail: projekty@cafe-chocolate.pl

W przesyłce otrzymasz oczywiście wydruk oraz instrukcję jak umieścić masę na torcie i jak ją przechowywać aby maksymalnie wydłużyć czas trwałości

 NUMERY RAMEK/PROJEKTÓW ZNAJDZIESZ W NASZEJ GALERII POD ADRESEM:

www.cafe-chocolate.pl/projekty

Napisz opinię

Wydruk Prostokątny A4 - Decor

Wydruk Prostokątny A4 - Decor

  • Klienci kupili również
  • Inne produkty z tej kategorii