Nowy
Pokaż wszystkie zdjęcia

Papier Decor Pro A4 25 szt

  • Papier masa cukrowa DECOR PRO / FREETOP A4 grubości 0,45-0,55 mm gotowy do druku

  • Cafe Chocolate
  • papDECORPRO25

  • 4 produktów

210,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

- +

Papier jadalny DECOR PRO / FREETOP - Masa Cukrowa - 25 szt

BEZ DODATKU E171 SUPER BIAŁE ARKUSZE


Arkusze Decor Pro to wydruk na elastycznej masie, która pozwala na znakomite odwzorowanie barw i ostrości druku. Ze względu na nowe dyrektywy UE arkusze te nie posiadają w składzie barwnika E171, ale dzięki zastosowaniu specjalnych mieszanek arkusze są idealnie białe i gładkie. Nadają się na każdy wydruk w którym ważne jest odwzorowania barw i szczegółów. Struktura arkuszy jest gładka i bez wyczuwalnej chropowatości. Jeśli masz wątpliwości możesz skontaktować się z nami gdzie wyjaśnimy, który z arkuszy będzie dla Ciebie odpowiedni. Arkusze te są "nalewane" na specjalny film foliowy który jest ich podkładem i stabilizatorem. Folię usuwa się przed nałożeniem wydruku na wypiek.

Skład: Skrobia modyfikowana (48%) (E1422), substancja słodząca: syrop sorbitolowy (E420ii), dekstroza z tapioki, tłuszcz roślinny (shea), substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna (E422), emulgator: monoglicerydy i diglicerydy kwasów tłuszczowych (E471), substancje stabilizujące: karagen (E407), karboksymetyloceluloza (E466), guma ksantanowa (E415), aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (E330), substancja konserwująca: sorbinian potasu (E202), substancja słodząca: sukraloza (E955); może zawierać śladowe ilości mleka, orzechów w tym orzechów arachidowych oraz soi.

 

Masy cukrowe zapewniają najwyższą jakość wydruku w stosunku do wafli gdyż uzyskany kontrast i ostrość jest na bardzo wysokim poziomie.

 
Papier DECOR PRO stosuje się na bitą śmietanę oraz na kremy maślane. Można stosować na każdy rodzaj kremu.

 

Ilość w opakowaniu: 25 szt

Rozmiar 21 cm x 29 cmWażność do spożycia 24 miesiące od daty produkcji

Napisz opinię

Papier Decor Pro A4 25 szt

Papier Decor Pro A4 25 szt