Pokaż wszystkie zdjęcia

Barwnik Spray Zamsz Czerwony 100 ml FunCakes

  • Zamsz w sprayu Czerwony FunCakes 100 ml

  • FunCakes
  • FC52060

  • 3 produktów

33,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

- +

Ostatnie egzemplarze!

FunCakes Zamsz w sprayu Czerwony 100 ml

Dzięki FunCakes FunColours Zamsz w spray'u możesz nadać swojemu ciastu piękny aksamitny efekt! Ale to nie wszystko, dzięki temu sprayowi FunCakes możesz również nadać lodom, musom i nie tylko aksamitne wykończenie.

Instrukcja obsługi: Przechowywać w temperaturze pokojowej 20-25 ° C
2 godziny przed użyciem.
Dobrze wstrząśnij i rozgrzej puszkę w ciepłej wodzie o temperaturze 25–35 ° C. Spryskaj jednorodną warstwę na zamarzniętej powierzchni z odległości 20-25 cm. Zalecany czas wiązania przed zużyciem wynosi 4 godziny. Po użyciu odwróć puszkę do góry dnem i naciśnij spust na kilka sekund, aby wyczyścić dyszę dozownika. Wyczyść dyszę ciepłą wodą, jeśli nie rozpyla się równomiernie zamsz po powierzchni spryskiwanej.

 

Zapewnij swoim ciastom i tortom dodatkowego ciekawego matowego efektu jednocześnie koloryzując jego powierzchnię. Zamsz Velvet spray FunColours całkowicie wysycha na cieście, więc po dotknięciu nie ma już na nim odcisków palców.

Kolor produktu może wykazywać niewielkie różnice ze względu na cechy charakterystyczne surowców.

Pojemnik zawiera 100 ml płynu pod ciśnienie

Kolor: Czerwony Matowy

Składniki: masło kakaowe, kolor: E129, E171, E110, E122, gaz pędny: E943a, E943b, E944. E129, E110, E122: może mieć niekorzystny wpływ na aktywność i koncentrację u dzieci. Może zawierać śladowe ilości: mleka, siarczynu i soi. Ten produkt ma certyfikat Halal.

Maksymalna dawka użyteczna: 2,5 g / kg. Tylko do użytku profesjonalnego.

Ostrzeżenie: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie palić, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatur przekraczających 50 ° C.

Napisz opinię

Barwnik Spray Zamsz Czerwony 100 ml FunCakes

Barwnik Spray Zamsz Czerwony 100 ml FunCakes

  • Klienci kupili również