Pokaż wszystkie zdjęcia

Food Colours Power Gel Piaskowy 20g

  • Świetny mocny barwnik w żelu kolor Piaskowy buteleczka 20g od Food Colours

  • Food Colours
  • PG-011

  • 2 produktów

8,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

- +

Ostatnie egzemplarze!

Food Colours Barwnik Spożywczy Power Gel w butelce z zakraplaczem

Piaskowy - Sandy Beach 20g


Barwniki Food Colours są obecnie bardzo dobrze znaną marką barwników wśród Polskich cukierników. Produkowane są w Polsce i w Polsce znajduje się również siedziba producenta oraz zakład produkcyjny.

Barwniki spożywcze w żelu w bogatej palecie kolorów opracowanych według nowatorskich receptur. Już niewielka ilość barwnika gwarantuje mocne, intensywne odcienie niemożliwe do uzyskania z jakimkolwiek innym dostępnym na rynku produktem. W ofercie opakowania z wygodnym zakraplaczem ułatwiającym precyzyjne dozowanie. Butelka posiada bezpieczne zamknięcie, dzięki któremu barwnik nie wysycha i nie wylewa się. W składzie produktu ograniczono zastosowanie barwników AZOwych.

Ten wysoce skoncentrowany płynny żel barwiący doskonale nadaje się do barwienia kremów, lukru, marcepanów, biszkoptów, farszów, czekolady, gumpasty i wielu innych. Nie wielka jego ilość wystarczy aby uzyskać żywe kolory. Wygodne dozowanie barwnika dzięki wygodnemu opakowaniu w postaci buteleczki z zakraplaczem, zawsze masz kontrolę nad ilością barwnika dodawanego do wyrobu.

Barwniki Food Colours nadadzą Twojemu ciastu wyjątkowy wygląd. Produkty są dostępne w szerokiej gamie kolorów, są w 100% jadalne.

Przygotowanie: dodaj żądaną ilość koloru na przykład do kremówki lub śmietany, ugniataj lub mieszaj, aż kolor się zmiesza. Kontynuuj ugniatanie lub mieszanie, dopóki nie uzyskasz pożądanego rezultatu.


Każdy power gel zapakowany jest w buteleczkę z nakrętką co pozwala na łatwy dostęp do zawartości i pewne przechowywanie po zamknięciu  Opakowanie zawiera plombę świadczącą o integralności opakowania dzięki temu wiesz że ty otwierasz go po raz pierwszy.


!! ORYGINALNY PRODUKT MARKI FOOD COLOURS !!

Zawartość buteleczki - 20g

Piaskowy - Sandy Beach

 

Składniki:  Syrop glukozowy, gliceryna E422, woda, barwniki: Tlenek Zelaża E172, Dwutlenek Tytanu E171; aromat, substancja konserwująca: sorbinian potasu E202; regulator kwasowości: kwas cytrynowy E330; emulgator: hypromeloza E464.

 

Producent:

FoodColours: ul. Robotnicza 14a, 97-300 Piotrków Trybunalski
Przechowywanie: 15 ° C-20 ° C, przechowywać w ciemnym miejscu.

Napisz opinię

Food Colours Power Gel Piaskowy 20g

Food Colours Power Gel Piaskowy 20g

Inne produkty z tej kategorii